O nas

Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży najlepszych dostępnych na rynku produktów stolarki okienno-drzwiowej, pomp ciepła oraz instalacji centralnego ogrzewania.

Zawsze staramy się jak najlepiej poznać potrzeby naszych partnerów po to, aby móc znaleźć odpowiednie rozwiązanie, zgodne z ich oczekiwaniami. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz ciągłemu poszerzaniu wiedzy na temat instalacji, pomp ciepła, a także stolarki okienno- drzwiowej jesteśmy znaną i cenioną wśród klientów firmą.

Nasza pozycja na rynku ciągle rośnie. Zawdzięczamy to stałemu polepszaniu poziomu jakości obsługi klienta.

Domeną naszej firmy jest hasło – Jakość i Styl. Tymi kryteriami kierujemy się w doborze partnerów biznesowych i nawiązywaniu kontaktów z krajowymi producentami. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty o bogatej kolorystyce, wykonane z niezwykłą precyzją. Dysponujemy obszerną ofertą elementów stolarki okienno-drzwiowej, co pozwala nam na realizację zamówień nietypowych i przygotowywanych indywidualnie pod wymagania konkretnego klienta.

Nasz wyspecjalizowany zespół sprzedawców i montażystów z chęcią pomoże Państwu dobrać odpowiedni produkt i zajmie się jego montażem. Wszystko to w miłej i profesjonalnej atmosferze.

Stale podnosimy jakość świadczonych przez nas usług po to, by być jeszcze wiarygodniejszymi w Państwa oczach.  Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży i skorzystania z szerokiej oferty produktów.

Zespół TERMO Komfort