Okna drewniane

CDM - producent okien

Okna drewniane firmy CDM to produkty z wysokiej jakości drewna rodzimego takiego jak dęb, sosna, świerk, modrzewia, jak i egzotycznego azjatyckiego drewna meranti. Firma jest producentem z ponad 10 letnim doświadczeniem. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji finalne produkty są przyjazne dla środowiska.

Profil SOFT-LINE

Okna w profilu SOFT-LINE to najpopularniejsze okna. Doskonale nadają się w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Duża gama kolorów i kształtów pozwala wkomponować okna w projekt każdego domu czy mieszkania.

Okna drewniane SoftLine 68

SOFT LINE profil 68

Okna drewniane SoftLine 68

SOFT LINE profil 78

Okna drewniane SoftLine 88

SOFT LINE profil 88

Profil HARD-LINE

Okna w profilu HARD-LINE to nowoczesne okna dla wymagających. Sprawdzają się w różnego rodzaju apartamentach i budynkach użyteczności publicznej. Ich cechą charakterystyczną jest prosty i minimalistyczny design. Są to okna w których poprzez zastosowanie 3 grubości profilu zyskuje się wysoki komfort użytkowania.

Okna drewniane Hard Line 68

HARD LINE profil 68

Okna drewniane Hard Line 78

HARD LINE profil 78

Okna drewniane Hard Line 88

HARD LINE profil 88

Profil RETRO

Okna w profilu RETRO maja zastosowanie wszędzie tam gdzie mamy doczynienia z zabykowym charakterem budynku. Profile RETRO doskonale spełniają swoje zadanie w pałacu, karczmie, czy miejskiej kamienicy. Nowoczesne rozwiązania oraz duża liczba kształtów i motywów sprawia że okna w profilu RETRO spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Okna drewniane Restro 68

RETRO profil 68

Okna drewniane Restro 78

RETRO profil 78

Okna drewniane Restro 88

RETRO profil 88