Osłony wewnętrzne

fart_produkt

Firma FART PRODUKT jest producentem nowoczesnych systemów osłonowych, rolet wewnętrznych i zewnętrznych, żaluzji fasadowych, moskiter. Głównym atutem oferowanych produktów jest przede wszystkim wygoda i komfort użytkowania.

Roletki Vegas

Roletki VEGAS Classic

Roletka materiałowa VEGAS Classic charakteryzujących się dużą prostotą działania. Rolety wykonane w systemie aluminiowym są sterowane mechanizmem samoblokującym.

Roletka Vegas Mini

Roletki VEGAS Mini

Roletka materiałowa VEGAS Mini. Jest to tania opcja rolety montowanej do skrzydła na wiele sposobów. Główną zaletą tego systemu jest możliwość montażu na blaszki bezinwazyjne oraz prowadzenie żyłkowe za materiałem.

Roletki dzień i noc

Roletki Dzień i Noc

Roletki dzień i noc to produkt łączący w sobie cechy żaluzji oraz roletki, co pozwala na kontrolowanie ilości światła w pomieszczeniu bez konieczności całkowitego podnoszenia lub opuszczenia roletki.

roletka gracja

Roletki GRACJA

Roletki wykonane w systemie aluminiowym, sterowane mechanizmem z funkcją samoblokujacą. Montowane do listew przyszybowych charakteryzują się dużą prostotą działania.

Panel track

Panel TRACK

Panel Track jest nowoczesnym rozwiązaniem przeznaczonym do przesłaniania dużych powierzchni a także dzielenia pomieszczeń. Jest to również doskonała dekoracja okienna zastępująca firany i zasłony. Szyna może mieć od 2 do 5 torów, a pasy panela mogą mieć od 50 do 120 cm szerokości.

roletki dachowe

Roletki dachowe SKYLUX

Jest to rozwiązanie pasujące do większości okien. Niezawodny samohamujący mechanizm pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości. Roletki SKYLUCH zapewniają płynne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje poziome wykonane z aluminium są jednym z najpopularniejszych rozwiązań. Oferujemy żaluzje międzyszybowe jak i nawierzchniowe (również rozwiązania do okien dachowych). Wykorzystanie żyłki, magnesów oraz różnych typów prowadnic pozwala zamontować żaluzje na wiele różnych sposobów zależnie od możliwości i indywidualnych życzeń klientów.

żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane są wykonane z naturalnych surowców co nadaje im niepowtarzalny wdzięk i urok oraz ekskluzywny wygląd. Żaluzje dostępne są w dwóch wariantach – o szerokości 27 mm i 50 mm. Każdy z dostępnych rozmiarów posiada 9 wersji kolorystycznych.

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe VERTICALE

Żaluzje pionowe, są praktycznym rozwiązaniem problemu nadmiernego nasłonecznienia pomieszczeń mieszkalnych jak i użytkowych. Dzięki swoim dekoracyjnym zaletom potrafią mało atrakcyjnym pomieszczeniom dodać uroku i przeistoczyć je w miejsca o bardzo miłej atmosferze i estetycznym wyglądzie.