Osłony zewnętrzne

fart_produkt

Firma FART PRODUKT jest producentem nowoczesnych systemów osłonowych, rolet wewnętrznych i zewnętrznych, żaluzji fasadowych, moskiter. Głównym atutem oferowanych produktów jest przede wszystkim wygoda i komfort użytkowania.

roleta zewnętrzna SP-E

Roleta zewnętrzna SP-E

SP-E to system przeznaczony do stosowania przede wszystkim w nowych budynkach. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy takie jak pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie.

Rolety w systemie SP-E wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. W systemie SP-E mamy możliwość wykonania rolety w wersji zwijanej lewoskrętnie.

roleta zewnętrzna SK45

Roleta zewnętrzna SK45° i OWAL

System SK45°, OWAL przeznaczony jest do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub ościeży. Skrzynki dostępne są w systemie SK45° i w systemie OWAL.

BeClever

Roleta zewnętrzna BECLEVER

BECLEVER to system rolet nadokiennych idealnie pasujący do częściowej zabudowy rolety. Łatwy w montażu (montowane wraz z oknem), o niskim współczynniku przenikalności ciepła. Posiadający profil tynkowy ułatwiający zabudowę rolety. Możliwość zastosowania silnika.

żaluzja fasadowa C80

Żaluzja fasadowa C80

Żaluzje fasadowe są najskuteczniejszą ochroną przed słońcem. Zastosowanie żaluzji fasadowych umożliwia kontrolowania rozproszenia światła w pomieszczeniu. Sterowanie żaluzjami odbywa się za pomocą napędu ręcznego lub elektrycznego. Główne cechy charakterystyczne żaluzji C80 to pióra o kształcie litery C, napęd ręczny lub elektryczny i możliwość sterowania grupowego.

żaluzja fasadowa z90

Żaluzja fasadowa Z90

Żaluzje fasadowe są najskuteczniejszą ochroną przed słońcem. Zastosowanie żaluzji fasadowych umożliwia kontrolowania rozproszenia światła w pomieszczeniu. Sterowanie żaluzjami odbywa się za pomocą napędu ręcznego lub elektrycznego. Główne cechy charakterystyczne żaluzji Z90 to pióra w kształcie litery Z wyposażone w profil wyciszający, możliwość całkowitego zaciemnienia, napęd ręczny lub elektryczny, a także możliwość sterowania grupowego.

moskitiera drzwiowa ramowa

Moskitiera drzwiowa ramowa

Moskitiera ramowa to model o najwyższej jakości spośród dostępnych drzwi siatkowych. Skonstruowane z ciężkich profili aluminiowych, z narożnikami wzmocnionymi wysokiej jakości tworzywami sztucznymi, co czyni je bardzo wytrzymałymi. Wyposażone są w zawiasy samozamykające.

moskitiera okienna

Moskitiera okienna zwijana pionowa VELIA

Cechami wyróżniającymi rolowane siatki są: styl, jakość, wygoda w obsłudze. Siatki te posiadają także dodatkowe zalety zwiększające komfort użytkownika.